Nurgül Yeşilçay: Sanırsın karanlık odada, çiğ etle besledim

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, 2004 yılında evlendiği Cem Özer’den olan oğlu Osman Nejat ile çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Yeşilçay, paylaşımına “Sanırsın karanlık odada, çiğ etle besledim.” notunu düştü.

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikktleri üzerine çeken Nurgül Yeşilçay, oğlu ile verdiği pozu yine komik bir yorumla takipçileriyle paylaştı. Osman Nejat’ın değişimi ise sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti.

blank

“SANIRSIN KARANLIK ODADA, ÇİP ETLE BESLEDİM”

Nurgül Yeşilçay, 2004 yılında nikah masasına oturduğu Cem Özer’den olan oğlu Osman Nejat’la çekildiği fotoğrafı Instagram hesabından hayranlarıyla paylaştı. Yeşilçay, oğlunun büyüdüğüne dikkat çeken esprili bir yorumla fotoğrafını yayınladı. Ünlü oyuncu, fotoğrafının altına “Sanırsın karanlık odada, çiğ etle besledim. Korkmuyorum canım ne alakası var!” notunu düştü.

“NAZAR DEĞMEYE KORKAR BUNA”

Yeşilçay’ın oğlu ile olan pozuna “Nazar değmesin, iyi ki genç yaşta anne olmuşsun ablası gibi duruyorsun yanında” yorumları geldi. Yeşilçay, “Nazar değmeye korkar buna” yorumu ile yine güldürmeyi başardı.

blank

3 ay önce yaptığı paylaşımından bu yana, oğlunun değişimi takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Nurgül Yeşilçay, 400 bin liraya şişmanladı!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.