Nurgül Yeşilçay kadın cinayetlerine dikkat çekti!

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, Twitter hesabı üzerinden Türkiye’de işlenen kadın cinayetlerine dair geçen ayın raporunu paylaştı. Yeşilçay açıklamasında “Artarak devam ediyor” dedi.

Milyonlarca insanın karantina sebebiyle evinde olmasıyla birlikte aile içinde yaşanan şiddet olaylarının arttığına dair raporlar haber bültenlerinde konuşulurken bununla ilgili bir paylaşım da Nurgül Yeşilçay’dan geldi.

Geçen ay yaşanan kadın cinayetlerine dair bir raporu Twitter hesabından paylaşan Yeşilçay şunları yazdı:

“Şu süreçte gözden kaçmasın! Artarak devam ediyor. Bu ay 20 kadın öldürüldü! Gerçi 40 ama kalan 20’si şüpheli ölüm şimdilik! Nedeni belirlenen 20 kadının 16 sı evinde öldürülmüş! Kadınlarımız dışarda koronayla evde şiddetle mücadele ediyor.”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.