Nurgül Yeşilçay: Her hafta bıktık ya!

Fox Tv’nin sevilen dizilerinden Kefaret’te başrolü Mert Fırat’la paylaşan Nurgül Yeşilçay, setten güldüren bir fotoğraf paylaştı.

Fox TV’de pazar akşamları ekrana gelen Kefaret dizisi, hikayesindeki ağır drama karşın, kamera arkasında bambaşka bir durumla sosyal medyanın gündemine geliyor. Dizinin Zeynep’i Nurgül Yeşilçay’ın esprili kişiliği nedeniyle sette eğlenceli ve keyifli anların yaşandığı da yaptığı paylaşımlarla ortaya çıkmakta.

NURGÜL YEŞİLÇAY: ‘HER HAFTA BIKTIK YA’

Nurgül Yeşilçay’ın paylaşımlarına düştüğü esprili notlarla güldüren fotoğraflara bir yenisi daha eklendi! Oyuncu, herkesin baygın vaziyette durduğu poza tek tek fotoğraftakileri de etiketleyerek paylaştı.

Nurgül Yeşilçay’ın “Her hafta test olmaktan bıhdık yaa” sözleri ise Kefaret’teki DNA testleri için söylenen bir söz olarak yorumlandı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.