Nur Yerlitaş, gözyaşlarıyla dolu canlı yayında içini döktü

Günlerdir manşetleri süsleyen Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim’i kesin olarak bıraktığını Anılcan Tanrıyar’ın, UçanKuş TV’de sunduğu Gece Kuşu programında canlı yayında açıkladı.

Yerlitaş, “Çünkü yaşantım birbirine karışmıştı. Sonuçta Nur Yerlitaş ile Nurella küsmüştü. Bu küslüğün geri dönüşü olmadığı için programa geri dönmem de söz konusu değil. Program çekimlerinin sonunda bile yarın neler yapacağımızı düşünmek için çaba harcadım. Aldığım paranın hakkını fazlasıyla verdim. Ancak artık programı bıraktım ve bunun geri dönüşü yok. Değerli yapımcılarım ile hiçbir sorunum yok her şeyi bana göre yaptılar sağ olsunlar ama çok yorucu bir iş…” dedi.

BEN İSTEMESEYDİM KERİMCAN YANIMA OTURAMAZDI!

Medyada Kerimcan Durmaz ile ilgili problemler yaşadığı haberleri sorulunca Yerlitaş: “ Ben istemeseydim yanıma Kerimcan oturamazdı!..” diyerek ince bir mesaj da verdi.

IVANA İLE TARTIŞMAMIZ ÖNEMSİZDİ!

“Ivana Sert ile ilgili problem çok ufak bir konuydu. Konu sadece çekim saatleriydi, sonunda da anlaşmazlığı saatlerimizi ayarlayarak ortadan kaldırdık”

HASTALIK BENİ, ÖLÜMLE TANIŞTIRDI!

Yerlitaş hastalığı ile ilgili konuşurken gözyaşlarına hakim olamadı. Ve şu cümleleri kurdu: “Hastalık beni ölümle tanıştırdı. Bana çok şey kattı… Aslında yaşadığımız dünyanın ne kadar anlamsız olduğunu gördüm. Benim bir tane evim var, maddiyata artık eskisi kadar önem vermiyorum” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.