Nükhet Duru “Şahane Damat” ile 11 yıl sonra dizi setlerine döndü

Türk Pop Müziği’nin en iyi yorumcularından Nükhet Duru, Star Tv ekranlarında yayınlanan “Şahane Damat” dizisiyle 11 yıl sonra dizi setlerine döndü.

Son derece saf, ama çok yetenekli, sahnelere çıkarken halkın çok sevdiği, çok aşık, aşkı nedeniyle hayattaki her şeye ihanet etmiş, aşkı da sürekli ona ihanet etmiş, “Diva” lakaplı çok ünlü bir assolisti canlandıran Nükhet Duru’nun rolü, izleyici tarafından da çok beğenildi.

DOĞAÇLAMALARIYLA SETİ BİLE KAHKAHAYA BOĞUYOR.

Nükhet Duru, kendine özgü esprili ve samimi tarzını “Peri” rolüne yansıtınca, rolündeki repliklerine kattığı “doğaçlama” kelimeleriyle seti bile kahkahaya boğuyor. “Belanı yiyim”, “Ponçiğim” ve gazetecilere hitabı olan “Basıncıklar” kelimeleri, şimdiden dillere dolandı bile…

nukhet duru

6 HAFTA ALÇILARLA YAŞAYACAK

“Diva” dizinin ilk bölümünde aşkı için intihar etmeye kalkışıp, yanlışlıkla da balkondan düşünce, Nükhet Duru rolü gereği, 6 hafta boyunca sette bu alçılarla yaşamaya başladı.

Nükhet Duru, ayakları ve eli kırılan “Diva” yüzünden, mevsim normallerinin üzerinde seyreden yaz sıcaklarında, çekimlerin devam ettiği günler boyunca, tam 6 hafta, sette bu alçılarla kamera karşısına geçecek!

Nükhet Duru, canlandırdığı karakter için: “Nükhet Duru’dan arınmış bu kadını bedenime giyiyorum!” diyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.