gazetemag tv

Nükhet Duru “Mavi Düşler”

Nükhet Duru, yeni teklisi “Mavi Düşler”i Avrupa Müzik ve En Prodüksiyon işbirliğiyle dinleyicilerinin beğenisine sunuyor.

Çağdaş Türk Müziğinin en güçlü yorumcusu Nükhet Duru’nun yeni teklisi ‘Mavi Düşler’ yaz boyunca dinleyiciyle buluşacak üç single’lık bir projenin çıkış şarkısı olarak dinleyicilerin beğenisine sunuluyor.

Sözü Bora Ebeoğlu’na, müziği SOHA grubuna, aranjesi Cem İyibardakçı’ya ait olan ‘Mavi Düşler’de Nükhet Duru’ya internet fenomeni komedyen Kaan Sekban eşlik ediyor.

Tüm radyo ve müzik kanallarında yayına girecek olan ‘Mavi Düşler’ in video klibi Adem Doğan imzası taşıyor.

Kıvrak Latin ezgileri, deniz, güneş ve yazı anımsatan kıpır kıpır ritmiyle keyifli bir yaz şarkısı olan ‘Mavi Düşler’ Nükhet Duru’nun sadık dinleyici kitlesinin özlemini giderirken, genç müzikseverlerin de yorumcunun sounduyla tanışmasını sağlayacak.

‘Mavi Düşler’ tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşurken, klibi de sanatçının youtube kanalı ve müzik kanallarında yayında olacak.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.