Norm Ender, spor giyim markası Hummel’ın Türkiye reklam yüzü oldu

“Mekanın Sahibi” şarkısıyla bu yıla damgasını vuran Rap şarkıcısı Norm Ender, dünyaca ünlü spor giyim markası Hummel’ın Türkiye reklam yüzü oldu. Kısa bir süre önce Türkiye’ye yatırım yapan ve Türkiye’de üretime başlayan Danimarka menşeli Hummel, Norm Ender’i, Ortadoğu pazarında da reklam yüzü olarak kullanacak.

Türkiye’de distribütörlüklerini iptal ederek doğrudan yatırım yapan Danimar’lı spor giyim markası Hummel, “Mekanın Sahibi” şarkısıyla bu yıla damgasını vuran ünlü Rap’ci Norm Ender’i yeni reklam yüzü olarak seçti. Hummel Türkiye Ülke Direktörü Eddy Massier ve ünlü Rap’ci Norm Ender birlikte yaptıkları açıklamada bu iş birliğinin Türkiye dışında Ortadoğu pazarında da geçerli olacağını duyurdu.

Eddy Massier, “Hummel olarak Türkiye’ye çok önem veriyoruz. Norm Ender, 7’den 70’e herkese Rap müziğini sevdirdi. Hummel’ın yüksek enerjisiyle Norm Ender’in doğal enerjisinin çok başarılı bir birleşme olacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Norm Ender ise yaptığı açıklamada, “Hummel benim zaten kullandığım ve çok sevdiğim bir marka. Yani, yine sevdiğim, inandığım bir şeyi yapıyorum. Çok güzel sürprizlerimiz olacak, bizi takipte kalın” dedi.

GazeteMAG Arşiv Haber