Nişantaşı’na yeni ocakbaşı “Cabbar”

Valikonağı Caddesi’nin girişinde hemen Harbiye Askeri Müzesi’nin yanında konumlanan Cabbar kapılarını açarak konuklarına hizmet sunmaya başladı.

İş insanı Bora Berber girişimiyle Serkan Koca işletmeciliğinde açılan Cabbar iç mekanıyla şıkır şıkır bir mekan. Bir ocakbaşı olmasına rağmen modern ve şık görünüşüyle New York’ta bir İtalyan restoranını andıran mekan şimdiden müdavimlerini oluşturdu. Dahası Nişantaşı’nda eşi benzeri olmayan bir mekan. Geniş bahçesinde şahane yaz akşamları geçirilecek gibi duruyor.

blank

Oldukça ferah olan bahçesiyle, birbirine uzak masalarıyla tam bir pandemi süreci restoranı olan Cabbar yeni sezona damgasını vuracak. Aynı zamanda özel VIP odalarıyla özel kutlamalar gerçekleştirerek kişiye özel hizmet alabileceğiniz mekanın mezeleri de dillere destan olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.