Nilüfer, yeni albümü “Yeniden, Yeni, Yine” nin ilk klip çekimi için kamera karşısına geçti

Türk popunun efsane ismi Nilüfer, yeni albümü “Yeniden, Yeni, Yine” nin ilk klip çekimi için kamera karşısına geçti. Çıktığı günden itibaren zirvede yer alan albümün ilk klibi, söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan ”Seni Kimler Aldı” parçasına çekildi. Nilüfer’e, başarılı oyuncu çift Engin ve Beyza Hepileri eşlik etti.

Kısa film tadında, büyük bir aşk hikayesinin anlatıldığı klibin çekimleri Üsküdar’daki Plato’da başladı. Sokakta, yoğun bir şekilde aralıksız yağan karın oluşturduğu doğal platoda da devam eden klibin yönetmen koltuğunda ise Ahu Şentürk oturdu.

ENGİN – BEYZA HEPİLERİ ÇİFTİ NOSTALJİYİ YAŞADI

Klipte birbirine aşık çifti canlandıran Engin- Beyza Hepileri ikilisi, Nilüfer’in klibinde oynama teklifi geldiğinde çok heyecanlandıklarını dile getirdi.

”Bizim için Nilüfer Türk pop müziğinin duayenlerinden biridir. Söylediği her şarkı sözlere verdiği duygu bizi hep derinden etkilemiştir. Son albümündeki Sezen Aksu şarkısı “Seni Kimler Aldı” klibinde oynamamız üzerine bize teklif geldiğinde çok heyecanlandık. İstan

arşiv haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız. TAMAM OKU