gazetemag tv

Nilüfer: Artık bu ve bunun gibileri cezasız bırakmayın

Erzincan Orduevi’nde, bir askerin yavru kediye yaptığı işkence görüntüleri Türkiye’yi ayağa kaldırdı.

Nilüfer de instagram hesabından bu görüntüleri paylaşarak “Artık bu ve bunun gibileri cezasız bırakmayın” dedi ve yetkililere yalvardı.

Nilüfer paylaşımında şu cümlelere yer verdi : “Paylaşmak istemezdim böyle bir vahşeti ama dünya alem görsün istedim, tanısın istedim bu işkenceyi yapan yaratığı. Lütfen sizlerde paylaşın, burada artık toplum vicdani devreye girmeli, buna mecburuz bu zavallı çaresiz varlığa bunu yapan bize, çocuklarımıza neler yapar. Devletimizden rica ediyorum. Artık bu ve bunun gibileri cezasız bırakmayın. Bunu sizden öncelikle bir Türk vatandaşı olarak daha sonrada bu topluma mal olmuş bir sanatçı olarak rica ediyorum. Lütfen yalvarıyorum.”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.