Niloya’nın Yeni Bölümleri YouTube’da Sevenleriyle Buluşuyor

Türkiye’nin sevilen çizgi film kahramanı Niloya’nın yeni maceraları, 4 buçuk milyonu aşan abone sayısı ile YouTube kanalında sevenleriyle buluşuyor. Kurbağalarla oyunlarından ısınma taktiklerine, arama kurtarma ekibi çalışmalarından hayvan dostlarıyla eğlencelerine kadar eğitici ve öğretici birçok yeni içeriği miniklerle buluşturacak çizgi kahramanlar, her bölümünde bambaşka bir hikaye ile izleyici karşısına çıkacak. Niloya ve arkadaşları, 28 Mayıs 2022 tarihinde yayınlanacak ‘Marangoz Mete’ bölümü ile izleyicileri eğlenceli bir maceraya çıkaracak.

YouTube’da 4 buçuk milyonu aşan abone sayısı ile 7’den 70’e herkesin büyük beğenisini kazanan ismini mutluluktan alan Niloya, mutluluk kapılarını yeni maceraları ile açmaya hazırlanıyor. Hafızalara kazınan şarkıları eşliğindeki maceralarını en yakın dostları ile buluşturacak Niloya ve arkadaşları, her Cumartesi saat 09.00’da Niloya YouTube kanalında yeni bir sorunun cevabını bulurken keyifli bir maceraya da çıkarıyor. Ailelerinde büyük beğeni ile takip ettiği çizgi kahramanlar, 28 Mayıs 2022’de yayınlanacak ‘Marangoz Mete’ bölümü ile sevenleri ile buluşacak.

Mete’yi Ne Uyandıracak?

O gün Mete, bir tulum giymiş, küçük oyuncak çekiç ve tahtalarını önüne almış ve bir marangoz olmuştur. Bu sırada Niloya gelir ve meraklı bir şekilde Mete’ye ne yaptığını sorar. Mete marangoz olmuştur ama elinde hiç iş yoktur! Niloya hemen diğer arkadaşları ile görüşüp Mete için bir sürü marangozluk iş getirir. Niloya, Tospik için bir masa siparişi verirken, Elif ve Mine de sandalye ve gardırop isterler. Mete bu siparişlere çok sevinir. Hatta Niloya’da çırağı olup ona yardım eder. Niloya ve babaların yardımıyla işlerini bitiren Mete çok yorulmuştur. Bir ağacın altına uzanır ve uyumaya başlar. Acaba Mete’yi bu uykudan uyandıracak şey nedir?

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.