Nil Karaibrahimgil, şarkıcı olmaya çalışan fenomenler hakkında konuştu

Pandemi nedeniyle zamanının büyük bir kısmını evinde geçiren ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı. Fenomenlerin şarkıcılık yapması ile ilgili sorulan soruya ‘İsteyen istediğini yapsın’ yanıtını veren İbrahimgil, single müjdesini de duyurdu.

Şarkıları ve farklı tarzı ile gönüllere taht kurmuş olan Nil Karaibrahimgil, arkadaşları ile boğazda yürüyüş yaparken Bebek’te görüntülendi. Güzel havanın tadını çıkaran ünlü şarkıcı, muhabirler ile sohbet etmeyi ihmal etmedi.

blank
Nil Karaibrahimgil

Nil Karaibrahimgil, ‘Normalleşme sürecini gördükçe daha mutlu oluyorum, umarım en kısa zamanda biter’ dedi. Yürüyüş sonrası stüdyoya gideceğini belirten sanatçı, ‘Single çalışmam var, ama albüm olmaya doğru kayıyor galiba’ diyerek müjdeyi verdi.

Sosyal medya fenomenlerinin şarkı yapması hakkında da konuşan ünlü şarkıcı, “İsteyen, istediğini yapsın” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.