Nihan Akın’dan sürpriz akustik seri

Müziğin büyülü dünyasında kendine özgü bir yer edinen değerli sanatçı ”Nihan Akın”, bu kez bizi akustik bir serüvene davet ediyor.

İçimizi ısıtan kışın son demlerinde, ”Nihan Akın”ın etkileyici yorumuyla hayat bulan sevilen şarkıların akustik versiyonları, her hafta dinleyicileriyle buluşacak.

Bu özel serinin ilk durağı; Mert Demir Ateşe Düştüm & Tan O’na Söyle’nin akustik versiyonu olacak. ”Nihan Akın”; hemen ardından, Ebru Gündeş Gönlümün Efendisi , İlyas Yalçıntaş İçimdeki Duman ve Yıldız Tilbe Aşk Laftan Anlamaz ki şarkılarının da akustik versiyonlarını videolarıyla birlikte her hafta paylaşacak.

Her Salı saat 18.00’de, yeni bir akustik şarkıyla evlerimize konuk olacak olan ”Nihan Akın”, sadece müziğiyle değil, ses rengiyle de dinleyicisine huzur vererek Ramazan ayı boyunca adeta müzik ziyafeti sunacak.

blank

”Nihan Akın”ın tek enstrüman eşliğinde güçlü performansıyla rakiplerine meydan okuduğu birbirinden güzel akustik serisi her hafta Nihan Akın YouTube kanalında yayında!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.