Nihan Akın “Mevzuya Gel”

Ünlü şarkıcı Nihan Akın kışa merhaba diyor…

İlk olarak 2006 yılında “Üzgünüm” ve “Terk-i Diyar” isimli şarkılarıyla tanınan Nihan Akın, 2008 yılında çıkardığı ikinci albümüyle yükselişini sürdürdü. Son üç yılda toplam 5 single daha yayınlayan ve 2018 yazında sözü, müziği kendisine ait olan “Duy Beni” ile yeniden çıkış yapan sanatçı, DJ Cemal Erbay ile ortak çalışması “Duy Beni Club Version” ile 2018 yazını kapatmıştı.

Şimdi ise Nihan Akın, söz ve müziği yine kendisine ait olan yeni teklisi “Mevzuya Gel” ile sevenlerinin içini soğuk kış günlerinde ısıtmaya hazırlanıyor. Düzenlemesi Suat Aydoğan’a ait olan şarkının klibi, genç yönetmen Uluç Yemen Aslan tarafından İzmit Yuvacık Barajı yolunda ve Yuvacık yaylalarındaki kamp alanlarında çekildi. Yaklaşık 14 saat süren klip çekiminde Nihan Akın 5 saat boyunca 1958 model klasik bir araba kullandı ve klipte Nihan’a Polonya’lı Model Jacob Kulesza ile dansçılar eşlik etti. Tüm klip boyunca aynı zamanda drone çekimleri ile havadan takip yapıldı. Klipteki performansıyla Nihan Akın hem dansını hem de otomobil sürücülüğünü konuşturdu.

GNL etiketiyle yayınlanan ve tüm dijital platformlardaki yerini alan “Mevzuya Gel” kışı en enerjik haliyle karşılıyor.

blank
Nihan Akın
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.