Neymar’ın tecavüz davasında yeni görüntüler!

Paris Saint Germain’in ünlü oyuncusu Neymar’ın bir otel odasında buluştuğu kadına tecavüz ettiği iddiası ile açılan davada o güne ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

Model Najila Trindade Paris’te bir otel odasında görüştüğü Neymar’ın kendisine şiddet uyguladığı ve tecavüz ettiği iddiası ile dava açmıştı. Neymar hayranlarının dikkatle izlediği davada o güne ait yeni görüntüler elde edildi.

Görüntülerte Neymar’ın kendisine tecavüz ettiğini ileri süren Najila Trindade’nin Neymar’a saldırdığı ve “Seni neden dövüyorum biliyor musun? Çünkü sen dün bana kötü davrandın” dediği duyuluyor.

Model Najila Trindade’nin Neymar’a saldırdığı esnada bunu bir gün önce dövüldüğü için yaptığını söylüyor. Video kadının “Seni neden dövdüğümü biliyor musun? Nedenini biliyor musun?” şeklinde konuştuğu ve Neymar’ın “Yapma” dediği duyuluyor.

Sonrasında Najila Trindade, “Çünkü dün bana saldırdın ve beni burada yalnız bıraktın” diye Neymar’a sitem ediyor. Videonun bir kısmının sızdırıldığı belirtilirken şu an için geri kalan bölümünde neler yaşandığı bilinmiyor.

blank

“İki kişinin dört duvar arasında yaşadığı normal şeyler”

Neymar geçtiğimiz günlerde konu hakkında “O gün yaşananlar, bir erkek ve bir kadının dört duvar arasında yaşadığı türden normal şeylerdi. Hiçbir yanlışlık yoktu. Sonraki günde bana, öncesinde nasıl mesajlar atıyorsa öyle mesajlar atmaya devam etti. Bir müddet görüşmedik ve ardından tecavüz haberlerini gördüm. Suçlanıyordum. Bu çok güçlü bir iddia ancak insanlar gerçekte neler olup bittiğini bilmeden böyle haberler yazdılar. Bana tuzak kuruldu. Ancak, gelecekte bundan çok önemli dersler çıkaracağım. Bu insanlar, şantajcı ve bu yolla para kazanmaya çalışıyor. Bu durum yalnızca beni değil ailemi de yaraladı. Ben dürüst bir adamım ve bundan sonra da öyle olacağım” şeklinde açıklama yapmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.