‘Neye Niyet Kime Kısmet’ Adlı Tiyatro Oyunu Bu Akşam Sahnelenecek

Nevşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncularının oynadığı ‘Neye Niyet Kime Kısmet’ adlı iki perdelik komedi oyunu bu akşam sahnelenecek.

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan Şehir Tiyatrosu oyuncularının rol adlıkları ‘Neye Niyet Kime Kısmet’ adlı oyun bu akşam Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahnelenecek.

Saat 20.00’da başlayacak olan iki perdelik oyunda Tiyatro Eğitmeni Gökhan Eryılmaz yönetimindeki Şehir Tiyatrosu oyuncuları ilk kez izle3yicileriyle buluşacak.

Oyuncu kadrosu Nevşehir’deki çeşitli kamu kuruluşlarında görev yapan kişilerden oluşan oyunu tiyatroya ilgi duyan Nevşehirliler ücretsiz olarak izleyebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.