Next4biz ve İstanbul Kültür Üniversitesi’nden Yapay Öğrenme Alanında Önemli İş Birliği

Yeni Nesil CRM ve BPM yazılımlarıyla bulut altyapısında “low-code” kurumsal çözümlerin mimarı olan Next4biz, İstanbul Kültür Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ile imzaladığı işbirliği anlaşması kapsamında yapay öğrenme ve ilgili alanlarda ortak çalışmalar ve projeler gerçekleştirecek. Bu kapsamda yapılan çalışmaların, sanayi-akademi işbirliği açısından da örnek teşkil edecek nitelikte olduğunu belirten Next4biz AR-GE Merkezi Yöneticisi Kamil Tuğcu “AR-GE Merkezinde yürütülen; dijital pazarlama ve satış, müşteri hizmetleri ve iş süreçleri yönetimi alanındaki projelerimiz, Next4biz ürün ailesine her versiyonda yenilikçi özellik ve işlevler kazandırıyor.

Yapay zeka ve makine öğrenmesi alanında bugüne kadar yaptığımız çalışmalar ile omni-channel bildirim yönetiminde otomatik olarak bildirimleri sınıflandıran, bildirim konusuna uygun süreçleri başlatan ve müşteri taleplerini yanıtlayan araçlar geliştirdik. Bu araçlar finans, e-ticaret, perakende gibi sektörlerde lider kurumsal müşterilerimiz tarafından yüksek başarım oranları ile kullanılmaktadır. İnovatif ürünlerimiz bugün dijital dönüşümün gerekliliğini derinden hisseden ve bu dönüşümü yönetmek isteyen 400’ü aşkın öncü kurum tarafından tercih ediliyor. Kültür Üniversitesi Bilgisayar Bölümü ile birlikte yürüteceğimiz projelerimiz, dijital pazarlama, satış, müşteri hizmetleri ve kurumsal iş süreçlerinde müşterilerimize yenilikçi ürün ve özellikler sunmamızı sağlayacaktır.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.