Nevşehir Belediye Meclis Toplantısı Yapıldı

Nevşehir Belediye Meclisi’nin Haziran Ayı Olağan Toplantısı Başkan Vekili Nafiz Dirikoç başkanlığında yapıldı.

Nevşehir Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Alevli ve Furkan Feralan’ın yanı sıra yanı sıra AK Parti, MHP, İYİ Parti ve bağımsız meclis üyeleri katılım sağladı.

Toplantıya, Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’ın çeşitli belediye projelerine ilişkin temaslarda bulunmak üzere Ankara’da Ankara’da bulunmasından dolayı Belediye Başkan Vekili Nafiz Dirikoç başkanlık etti.

Memur kadro ihdasının görüşülmesi ile başlan toplantı da Gazi Stadı’nın tahsis süresinin uzatılması meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi. İmar Komisyon Raporunun görüşülmesi sırasında ise meclis üyelerine Karasoku Kentsel Dönüşüm Projesi hakkında Başkan Yardımcısı Mustafa Alevli tarafından meclis üyelerine bilgi verildi.

Toplantıda daha sonra Nevşehir’de faaliyet gösteren özel halk otobüslerinde elektronik ücret toplama sistemine geçilmesi görüşüldü. Söz konusu gündem maddesi meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.