Nevşah Fidan Karamehmet yeni kitabı “Altın Kitabın Sırları”nı tanıttı

Türkiye’yi nefes ile tanıştıran ve birçok bestseller kitaba imza atan Nevşah Fidan Karamehmet yeni kitabı “Altın Kitabın Sırları” okuyucularıyla ZORLU Performans Sanatları Drama Sahnesi’nde buluştu.

Nevşah Fidan Karamehmet kitabında işlediği; aşk, bolluk ve bereket, erdem, mucize, liderlik ve şifa konularında okuyucuların merak ettikleri soruları yanıtladı. Sıra dışı bir deneyim sunan kitabın interaktif etkinliğinde okuyucular hem kafalarındaki sorulara yanıt bulurken hem de hayatlarına yeni bir öğreti kattı.

Hakikat üzerine gerçekleşen etkinliğin geliri ise ‘Bir Dilek Tut Derneği’ne bağışlandı. Büyük ilgi gören “Altın Kitabın Sırları” söyleşisine katılanlar arasında Ece Vahapoğlu, Burcu Ziyal, Alegra Levi, Belgin Aksoy, Faruk Donat ve eşi Işıl Donat gibi cemiyet hayatının önemli isimleri de vardı. Yüzyılın öğretisi olarak nitelendirilen “Altın Kitabın Sırları”nı okuyan, merak eden herkese kapıların açık olduğu bu etkinliklerle Nevşah Fidan Karamehmet öğretiyi genişletecek yeni bakış açıları sunmaya devam edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.