Netflix, Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence’ın başrolleri paylaştığı filmi duyurdu

Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence başrolde. Netflix, Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence’ın başrolleri paylaştığı filmi duyurdu. Cate Blanchett, Rob Morgan, Meryl Streep, Jonah Hill, Timothée Chalamet, Ariana Grande ve daha fazlasının oyuncu kadrosuna alındığı bildirildi.

Netflix’in başrollerinde Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence ve daha pek çoğunun yer alacağı gelecek filmi Don’t Look Up’tan ilk görüntüler paylaşıldı.

Netflix salı günü yaptığı, 2021’de çıkmasını planladığı tüm filmlerini içeren bir ilk bakış paylaşımında filmden kısa bir parçaya yer verdi. Dijital yayın programının bu sene içinde çıkaracağı devasa film programında her hafta en az bir film gösterime girecek.

blank

İKİ KIDEMSİZ GÖK BİLİMCİNİN HİKAYESİ

Independent Türkçe’de yer alan habere göre, çıkacak filmler arasında Adam McKay’in yazıp yönettiği, siyasi hiciv yapan felaket filmi Don’t Look Up da bulunuyor. Netflix’e göre film “insanlığı dünyayı yok edecek bir kuyrukluyıldıza karşı uyarmak için medyayla geniş kapsamlı görüşmeler yapmak zorunda kalan iki kıdemsiz gökbilimcinin hikayesini anlatıyor.”

Salı günü yayımlanan videoda DiCaprio ve Lawrence, uzay mekiği gibi görünen araçtan inmeye hazırlanırken birbirlerine gergin bakışlar atıyor.

OYUNCU KADROSU

Oyuncu kadrosunda ikiliye ek olarak Cate Blanchett, Rob Morgan, Meryl Streep, Jonah Hill, Ariana Grande, Timothée Chalamet, Matthew Perry, Chris Evans, Himesh Patel, Kid Cudi, Tomer Sisley, Melanie Lynskey ve Ron Perlman gibi bir dizi büyük ismin yer alacağı söyleniyor.

Don’t Look Up için belirli bir çıkış tarihi henüz duyurulmuş değil.

2021’de çıkması planlanan diğer Netflix yapımları arasında Jane Champion’ın The Power of the Dog’u ve Paolo Sorrentino’nun The Hand of God’ı da bulunuyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.