Netflix en çok izlenen orijinal dizilerini açıkladı!

Online dizi ve film izleme platformu Netflix her hafta birbirinden ilgi çekici orijinal içerikleriyle, farklı izleyici kitlelerini bir araya getiriyor.

La Casa de Papel, Ozark, Narcos gibi popüler dizilere ev sahipliği yapan Netflix, geçtiğimiz yıl boyunca pandeminin de etkisiyle yoğun bir talep gördü. Şimdiye dek en çok izlenen orijinal Netflix dizileri açıklandı. Listede bakın hangi isimler var…

Netflix bugüne dek yüzlerce orijinal içeriğe ev sahipliği yaparak popülerliğini her geçen gün artırmayı başardı. Stranger Things, The Witcher, Narcos, La Casa de Papel ve daha nice içerik, diziseverler tarafından sıkı bir şekilde takip edildi. Peki, Netflix’in en çok izlenen orijinal dizileri nedir, desek… İşte o liste!

Şimdiye kadar en çok izlenen orijinal içeriklerini açıklayan Netflix’in listesinde La Casa de Papel de yer aldı. İzlenme oranına göre ilk 3 dizi ise şu şekilde sıralandı:

The Witcher
La Casa de Papel
Stranger Things

blank

THE WITCHER KONUSU NEDİR?

The Witcher’ın fantastik hikayesinde, yüzyılı aşkın süredir bir arada yaşayan insanlar, cüceler ve elfler arasındaki barış sona erer ve yeni bir ırklar arası savaş patlak verir. The Witcher olarak nam salan acımasız suikastçı Geralt of Rivia, vaadedilen çocuğun doğumunu beklemektedir. Bu çocuk dünyanın tüm dengesini değiştirecek güce sahiptir.

blank
La Casa de Papel

LA CASA DE PAPEL KONUSU NEDİR?

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler. Fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

blank

STRANGER THINGS KONUSU NEDİR?

80’li yılları kendine fon yapan Stranger Things, dönemin korku filmlerine selam çakmayı atlamayan bir fantastik gerilim dizisi. Winona Ryder, David Harbour, Cara Buono’yu başrollerinde buluşturan dizi; kaybolan genç bir çocuğu ve onu bulmaya çalışan annesini anlatıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.