Neslihan Atagül’le kamp yapmaya başlayan Kadir Doğulu doğa tecrübelerini anlattı

2016 yılında karavan alarak eşi Neslihan Atagül’le kamp yapmaya başlayan doğa hayatına dair tecrübelerini anlattı.

Kadir Doğulu ile eşi Neslihan Atagül yaz tatillerinde 5 yıldızlı otellerde kalmaktan vazgeçmiş, 2016’da karavan alarak yollara düşmüştü. 150 bin TL’lik karavanlarının iç dizaynı için de 300 bin TL harcadılar. Bu sayede İsviçre’ye kadar giden çift istedikleri yerlerde kamp kuruyor.

Doğaya tutkusuyla bilinen Kadir Doğulu, katıldığı Camp&Caravan Fuarı’nda kamp ve karavan maceralarını paylaştı. “Otel yerine kamp alanında kaldık” diyen Doğulu, şunları söyledi:

“HER ŞEYİ YOLDA ÖĞRENDİK”

“Karavanımızı ilk aldıktan sonra İpsala’dan yola çıkıp, İsviçre’ye kadar gittik. Hiçbir tecrübe olmadan her şeyi yolda öğrendik. Gidiş gelişte toplan 11 kamp alanında durduk ve birçok güzel arkadaşlıklar kurduk.

Otel yerine kamp alanında kaldık ve çok güzel manzaralar görüp, harika keşiflerimiz oldu. Kamp hayatı bambaşka bir şey ve öğreneceğiniz birçok şey var. Kamp hayatı insana özgürlük veriyor.

Herhangi bir aksilik olacaksa, olması gereken olur. O anda bunun sana sağladığı endişe, vesvese ve panikten kurtulursanız özgür olursunuz ve her şeyi başarırsınız.”

“NESLİHAN’A KAMP HAYATINI SEVDİRDİM”

Öte yandan kendi kamp tutkusunu eşi Neslihan Atagül’e de sevdirdiğini dile getiren Kadir Doğulu, şu ifadeleri kullandı:

“Neslihan’a kamp hayatını yavaş yavaş sevdirdim. Önce yakın yerlerde kamp kurmaya başladık. Normalde yük olmasın diye yanıma fazla şey almam ama onun daha rahat edebilmesi için uygun ortamı sağladım ve sonra kademe kademe uzaklara götürerek bu hayatı sevdirdim.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.