Neslihan Atagül’den Fahriye Evcen’e tam destek

Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu ile çıktığı tatili noktalayıp İstanbul’a döndü. Atagül, önceki gün bir mekan çıkışında muhabirlerin, şimdilerde doğum kilolarıyla gündemde olan Fahriye Evcen ile ilgili sorularını yanıtladı.

Ünlü oyuncu, önceki gün Nişantaşı Spago’daydı. Yakın arkadaşlarıyla 27’nci yaşını kutlayan Atagül, mekân çıkışı soruları yanıtladı. Muhabirlerin “Kara Sevda dizisindeki partneriniz Burak Özçivit baba oldu. Kendisini aradınız mı?” sorusuna “Allah mutlu mesut etsin. Sağlıklı, neşeli ve uzun ömürleri olsun” cevabını veren Neslihan Atagül, Fahriye Evcen’in hamilelik kilolarından kurtulamamasıyla ilgili yorumlar hakkında da konuştu ve sözleriyle meslektaşına destek verdi: “Hayat bu. Gayet normal bir şey. İnsanların üzerine bu kadar gitmeye gerek yok.”

blank
Neslihan Atagül
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.