Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu’nun düğününe Kemal Doğulu engeli

Kemal Doğulu, yoğun bakımdayken gözler Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu’ya çevrildi. 8 Temmuz’da evlenecek olan çift, ‘Önce Kemal’ diyerek hazırlıkları bir kenara attı.

Yer aldığı televizyon programıyla şöhreti yakalayan Kemal Doğulu, geçtiğimiz akşam Beyoğlu’ndaki evinde merdivenlerden düşmüş ve ardından yoğun bakıma alınmıştı. Bir süredir antidepresan ilaçlar kullanan ve ‘deliryum’ aşamasına geldiğini itiraf eden Doğulu’nun başına gelenler, “Kaza mı, intihar mı?” dedirtmişti. Medyatik kuaför halen yoğun bakımdayken gözler kardeş Kadir Doğulu ve nişanlısı Neslihan Atagül’e çevrildi.

‘GEREKİRSE ERTELERİZ’

8 Temmuz’daki düğünleri için davetiye dağıtmaya başlayan ünlü çiftin Kemal Doğulu’nun başına gelenler nedeniyle düğünü iptal edip etmeyeceği merak konusu oldu. Çiftin yakın çevresinden gelen haberlere göre güzel oyuncu, ağabeyinin başından bir an olsun ayrılmayan Kadir Doğulu’ya “Önce Kemal’i düşün. Gerekirse düğünü erteleriz” dedi. Çift, şimdilik düğün tarihinde ise herhangi bir değişiklik yapmadı.

gazetemag.com-Kemal Dogulu

DURUMU İYİYE GİDİYOR

neslihan kadirKadir Doğulu, yoğun bakımdaki ağabeyinin sağlığıyla ilgili durumu sosyal medyadan şöyle açıkladı: “Güzel haberlerim var! Kemal’in durumu iyi yönde değişti. Allah’a şükürler olsun. Hızla iyileşmesi için dua etmeye devam.”..

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.