Neslihan Atagül hamile mi?

Geçen yıl temmuz ayında evlenen Neslihan ile Kadir Doğulu’nun Instagram’daki yazışmaları hayranlarını heyecanlandırdı. Otomatik çeviri özelliğini kullanan bazı hayranlar, Atagül’ün hamile olduğunu sandı.

Atagül, önceki gün eşi Kadir Doğulu’nun fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Altına da İngilizce “Kahraman! Seni seviyorum” notunu düştü. Kadir Doğulu, eşinin bu sözlerine “I love you 2 baby” (Ben de seni seviyorum bebek) karşılığını verdi.

Otomatik Türkçe çeviri özelliğini kullanan hayranları ise bu cümleyi hatalı bir tercümeyle “Seni seviyorum 2 bebek” diye gördü. “2 bebek” ifadesi “Neslihan hamile… Bebek geliyor” şeklinde yorumlara neden oldu.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.