‘Nermin Bir Aşk Hikayesi’ İstanbul’da izleyiciyle buluşuyor

Endülüs’te başlayıp Anadolu’ya uzanan farklı iki kültürün insanları olan Nermin ve Jacop’un aşk hikayesini konu edinen ‘Nermin Bir Aşk Hikayesi’ İstanbul’da izleyiciyle buluşuyor.

Tiyatro sahnesinde perde özel bir gösteri için açılıyor. Endülüs’te başlayıp Anadolu’ya uzanan farklı iki kültürün insanları olan Nermin ve Jacop’un aşk hikayesini konu edinen ‘Nermin Bir Aşk Hikayesi’ İstanbul’da izleyiciyle buluşuyor.

Atatürk Kültür Merkezi’nde 14 Temmuz’da sahnelenecek oyunda flamenko, Türk halk dansları, bale ve modern dans sentezleniyor.

Metehan Gözütok’un yazdığı hikâyenin anlatıcılığını Nazlı Masatçı’nın seslendirdiği dans tiyatrosunda Nermin rolünü Rasime Öktem canlandırıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.