Nejat İşler’e Dhaka Film Festivali’nden ödül

Nejat İşler’in başrolünde olduğu ‘9,75’ filmi, 16-24 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen 19. Dhaka Film Festivali’nde yarıştı. Ünlü oyuncu, En iyi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi oldu.

‘9,75’ filmi, 16-24 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen 19. Dhaka Film Festivali’nde yarıştı. Nejat İşler, filmdeki performansıyla Bangladeş Dhaka Film Festivali’nde En iyi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi oldu.

Ezel, Son, Karadayı, Çarpışma, İçerde ve son olarak Babil’in yönetmenliğini yapan Uluç Bayraktar, ilk uzun metraj filmi 9,75 ile sinema perdesine adım attı. Mehmet Eroğlu’nun ‘9,75 Santimetrekare’ adlı romanından uyarlanan Uluç Bayraktar’ın ilk uzun metraj filminde Nejat İşler, Funda Eryiğit, Berkay Ateş ve Menderes Samancılar başrolleri paylaştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.