Nazan Arısoy’un ‘Aşka Kadar Kapalıyız’ romanı okurlarla buluşuyor

Nazan Arısoy’un ‘Aşka Kadar Kapalıyız’ romanı yakında Hayy Kitap logosuyla okurlarla buluşuyor.

“Piraye’de Nazım Olmak”, “Bukowski’nin Kadınları”, “Frida Kahlo”, “Cemal Süreya Aşk Günü Doğdu” kitaplarıyla geniş bir okur kitlesine ulaşan Yazar Nazan Arısoy, yeni romanı Aşka Kadar Kapalıyız ile okurlarla buluşmaya hazırlanıyor.

“Aşk ve ilişkileri mercek altına aldıracak, hatalarla yüzleştirecek, mutlu ilişki sahibi olmak için kılavuzluk edecek bir kitap” olarak tanımladığı Aşka Kadar Kapalıyız’ın Nisan ayı sonunda okurlarla buluşacağını söyleyen Nazan Arısoy, yeni romanı için Hayy Kitap ile anlaştı.

Aşka Kadar Kapalıyız, iki kırgın yüreğin canları yandıkça başka yürekleri değersizleştirme hırsıyla insanlıklarını kirletmelerini, bir gün bunun ağırlığının farkına varmalarıyla bir daha kimseye acı, yara oluşturmamak için aşka tövbe etmelerini ancak aşkın gelişiyle mucizelere kapı açmalarını konu alıyor.

Nazan Arısoy Hakkında

Yunanistan kökenli bir ailenin mensubu olarak 1976’da İstanbul’da doğdu. Gazeteci bir baba ve edebiyat öğretmeni bir annenin çocuğu olması sebebiyle Anadolu’nun birçok ilinde eğitim aldı. Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nü ve Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümü’nü bitirdi. Eğitmen, üst düzey yönetici asistanı, müşteri ilişkileri uzmanı, halkla ilişkiler müdürü pozisyonlarında görev aldı.

Üç çocuk annesi olan Nazan Arısoy, eğitmen, yazar, senarist, sanat yönetmeni ve ilişki koçu olarak hayata eşlik ediyor.

Kitapları

Piraye’de Nazım Olmak
Bukowski’nin Kadınları
Frida Kahlo
Cemal Süreya Aşk Günü Doğdu
Ah Sen
Tomris’çe
Beni Seveceksin
Yağmur’dan Sonra Deniz
İlginç Adamlar ve Kadınları

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.