“Nasipse Olur” sıcacık bir Anadolu hikayesini beyaz perdeye getiriyor

Kurtlar Vadisi serisi ve Direniş Karatay’ın yönetmeni Selahattin Sancaklı bu kez romantik komedi ile beyaz perdeye dönüyor.

Greenart Grup’un yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Barış Başar’ın kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda; Kurtlar Vadisi Pusu, Direniş Karatay, İlk Aşk, Mustafa Hakkında Her Şey, Asmalı Konak gibi efsane yapımlarda imzası bulunan Selahattin Sancaklı oturuyor. Çekimleri Haziran ayında Türkiye’nin en mutlu şehri Sinop’ta yapılacak romantik komedi Nasipse Olur’da, sıcacık bir Anadolu hikayesi anlatılacak.

Babasının vefatından sonra amcasının da dolandırmasıyla hayatı alt üst olan Günfer, ihtiyacı olduğu zamanlarda yanında hep, muhitin şımarık zengin çocuğu Gökhan’ı bulur. “Nasipse Olur” dedirtecek komik olaylar zincirinde Günfer ve Gökhan’a hayat verecek oyuncular için arayış devam ediyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.