gazetemag tv

“Nasipse Olur” isimli romantik komedi filminin hazırlıkları başladı

Erdem Baş, Ünal Yeter ve Barış Başar yönetmenliğini Selahattin Sancaklı’nın yapacağı Nasipse Olur isimli romantik komedi filmi için bir araya geldi.

Greenart Grup’un yapımcılığını üstlendiği, Selahattin Sancaklı yönetiminde Sinop’ta çekilecek romantik komedi Nasipse Olur’un komedi üçlüsü belli oldu. Babasının vefatından sonra hayatı alt üst olan Günfer ve mahallenin zengin çocuğu Gökhan’ın aşkının anlatılacağı filmde; Erdem Baş mafya babası, Ünal Yeter eski sevgili, Barış Başar da taksici rolleriyle kamera karşısına geçecek.

Türkiye’nin en mutlu şehri Sinop’ta sıcacık bir Anadolu hikâyesinin anlatılacağı filmdeki Nasipse Olur dedirtecek komik olaylar zincirinde Günfer ve Gökhan’a hayat verecek oyuncular için arayış devam ediyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.