gazetemag tv

Müziğin Yıldızları ödül törenine geri sayım başladı

Türkiye’nin en iyi radyo ve müzik platformu MüzikOnair tarafından Bahçeşehir Üniversitesi Radyosu ile birlikte bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan #MüziğinYıldızları ödül törenine geri sayım başladı.

Etkinlikte 15 kategoride müzik, 4 kategoride radyo, 2 kategoride sosyal medya ve 3 kategoride özel ödüller olmak üzere toplam 24 kategoride 2019 yılının en iyileri ödüllendirilecek.

Aday değerlendirmeleri 1 ile 28 Aralık tarihlerinde gerçekleşirken finalistler mesleğinde uzman birçok seçkin jüri tarafından 30 Aralık tarihinde açıklanacak. Ardından 2 Ocak ile 22 Ocak arası gerçekleşecek olan halk oylamasıyla birlikte kazanan adaylar, 27 Ocak Pazartesi akşamı ödüllerin sahibi olacak.

blank

Bahçeşehir Üniversitesi Fazıl Say Salonu’nda görkemli bir atmosfer eşliğinde gerçekleşecek olan ödül törenin sunuculuğunu ise başarılı radyo programcısı Ceyhun Yılmaz üstlenecek.

Büyük sürprizlerin beklendiği ödül töreninde, uzun yıllar Popstar yarışmasından da jüri üyesi olarak tanıdığımız televizyon programcısı Armağan Çağlayan, duayen gazeteci Ertuğrul Özkök ve başarılı sanatçı Işın Karaca gibi kendi alanında öne çıkan birçok değerli jüri üyesi, Türkiye’nin en prestijli ödül töreni olan Müziğin Yıldızları’na yön verecek.

Neslican Tay Adına Ödül Verilecek!

Geçtiğimiz aylarda acı bir şekilde kaybettiğimiz Neslican Tay da gecede unutulmadı. Kansere karşı verdiği mücadele ile sembolleşen Neslican için, BAU Neslican Tay Sosyal Sorumluluk Ödülü verilecek.

Kategoriler;

· En İyi Ulusal Radyo

· En İyi Yerel Radyo

· En İyi Üniversite Radyosu

· En İyi Radyo Programcısı

· En İyi Erkek Pop Müzik Sanatçısı

· En İyi Kadın Pop Müzik Sanatçısı

· En İyi Rap Müzik Sanatçısı

· En İyi Çıkış Yapan Pop Müzik Sanatçısı

· En İyi Çıkış Yapan Rap Müzik Sanatçısı

· En İyi Cover Şarkı

· En İyi Düet Şarkı

· En İyi Albüm

· En İyi Klip

· En İyi Müzik Prodüktörü – Aranjör

· En İyi Şarkı

· En İyi Film Müziği

· En İyi Influencer

· En İyi Türk Halk Müziği Sanatçısı

· En İyi Türk Sanat Müziği Sanatçısı

· En İyi Fantezi – Arabesk Müziği Sanatçısı

· BAU Onur Özel Ödülü

· BAU Gurur Ödülü

· BAU Neslican Tay Sosyal Sorumluluk Ödülü

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.