Mustafa Sandal’dan Acun Ilıcalı’yı kızdıracak “O Ses Türkiye” sözleri

Yıllar önce ‘O Ses Türkiye’nin jüri kadrosunda yer alan Mustafa Sandal, konuk olduğu bir programda, “O bir müzik yarışması değil, jüri şovu” diyerek Acun Ilıcalı’ya gönderme yaptı.

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, YouTube üzerinden yayın yapan bir programa konuk olarak takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Müzik yarışmalarından bahseden Sandal, bir dönem jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“O SES TÜRKİYE JÜRİ ŞOVU”

2012 ve 2013 yıllarında O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapan Mustafa Sandal, önceki gün katıldığı programda, “Türkiye’de gerçek anlamda bir müzik yarışması yok” diyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Benim de ilk iki sene jürisi olduğum dönemden itibaren hiçbir zaman müzik yarışması değildi. Bunu açık ve net olarak söyleyeyim. O aslında bir jüri şovu ve eğlence programı.”

“IŞIKLAR SÖNDÜĞÜNDE HERKES KÖŞEYE ÇEKİLECEK”

“Oradan takım kurulurken ben bunu ilk andan itibaren yarışmacılara çok net anlatıyordum; burası bir deneyim, buradan keyif almaya bakın diye. Burada ışıklar söndüğünde sona gelindiğinde herkes kendi köşesine çekilecek ve siz bir boşluğa düşeceksiniz. Burada olanların farkında olursanız düştüğünüzde de o mesafeniz o kadar kısa olur. Türkiye’de gerçek anlamda bir yetenek yarışması yok.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.