Mustafa Sandal’dan 100 bin liralık Bitcoin ödülü

Ver Gazı yarışmasıyla ekrana dönecek olan Mustafa Sandal 100 bin liralık Bitcoin ödül verecek.

İlki 2015’te gerçekleştirilen Ankara Marka Festivali, üçüncüsüyle Başkent’te Ankara ATO Congresium’da başladı.

3 gün boyunca sürecek olan festival, THY ana sponsorluğunda ve Çalık Holding festival resmi sponsorluğunda TemaCC tarafından organize ediliyor.

Festivalin ilk gününe damga vuran bir isim de Mustafa Sandal oldu. Alkışlar ve çığlıklar içinde “İstersen Dağlar Yerinden Oynar” şarkısının kısa bir bölümünü seslendirerek sahneye çıkan Sandal, kendi markasını nasıl yarattığını ve yeni projelerini anlattı.

KENDİMİ DÜNYANIN EN İYİ DANSEDEN ADAMI SANIYORDUM

Sandal: “Bir marka yaratmak için kendi objektivitenizi kaybetmeniz, biraz da çılgın, deli olmalı ve farklı bakmalısınız” dedi. Fenomen şarkılarının oluşum süreçlerini anlatırken kendini de tiye alan Mustafa Sandal “Bu Kız Beni Görmeli” klip çekimlerinde Boğaziçi Üniversitesi Kampüsü’nde dans ettiği sırada, herkes kendisine hayretler içinde bakarken, kendisini dünyanın en iyi danseden adamı sandığını söyledi.

“AYA BENZER YÜREĞİM” KLİBİNİ YOUTUBE’DAN SİLDİRMEYİ DÜŞÜNDÜM

Esprili diliyle tüm salonu kahkahaya boğan Sandal, Aya Benzer Yüreğim klibi için: “Bir gün oğlum Yaman Yavuz gelir de ‘Baba bu ne?’ der diye bu klibi Youtube’dan sildirmeyi bile düşündüm. Şaka bir yana iyi ki de yapmışım böyle şeyler. Dikkat edin ’Aya Benzer Yüreğim’ şarkısından sonra ‘İsyankar’ şarkısı geliyor ve klipte neredeyse hiç hareket etmiyorum. Çünkü o klipten önce dans edemediğim gerçeğiyle karşılaşmıştım” dedi.

MUSTAFA SANDAL’DAN 100 BİN TL DEĞERİNDE BITCOIN!

Mustafa Sandal Ocak ayının sonunda “Ver Gazı” isimli bir yarışma programıyla ekranlara jüri olarak geleceğini söyledi. Yeni fikirlerin yarışacağı bu programda da ödülün 100 bin TL değerinde bitcoin olacağını duyurdu.

Ardından Sandal, Türkiye’nin kripto para birimi için “cnmcgrm” (canım ciğerim) ismini önerdi. Destekleyenleri de bu haashtag altında beklediğini söyledi. Sandal salonu dolduran coşkulu kalabalığı “Mustafa bizi diskoya götür” şarkısı eşliğinde selfie çekerek terketti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.