Mustafa Sandal ve Emina Sandal cephesinde yeni gelişme

Emina Sandal ve annesi Senija Jahovic geçtiğimiz günlerde Zincirlikuyu’da bulunan bir AVM’de avukatıyla bir araya geldi.

Uzun süredir ayrılacakları iddia edilen Mustafa Sandal ve Emina Sandal cephesinde yeni gelişmeler yaşandı.

Duymayan Kalmasın programında yer alan habere göre; Emina Sandal ve Sırbistan’dan gelen annesi Senija Jahovic, 16 Ocak Salı günü bir restoranda avukatlarıyla buluştu.

Bir restoranın en ücra köşesine geçen grubun konuşmaları çevredekiler tarafından duyuldu. Avukatın, Emina Sandal’a ‘Mustafa Bey ve sizin çıkarlarınız doğrultusunda’ dediği ve daha sonra ünlü isme bir takım kağıtlar imzalattı. Bu kağıtların boşanma protokolü olduğu iddia edildi.

blank

Son günlerde sık sık ‘boşanacaklar’ haberleriyle gündeme gelen çiftin ilişkilerinin sallantıda olduğu öğrenildi. Emina Sandal geçen hafta bir AVM’nin otoparkında telefonuna gelen bir mesaj sonrası ağlarken görüntülenmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.