Mustafa Sandal ve Emina Jahovic barışıyor mu?

Kameralara en son ağlayarak yansıyan Emina Jahovic, objektiflere gülücük saçtı. Mustafa Sandal’la boşanacak olan Jahovic’in evliliğini kurtarması için arkadaşları ünlü ismi ikna etmeye çalıştı.

Emina Jahovic’in yüzü artık gülüyor!

9 yıllık evliliklerini bitireceklerini açıklayan Mustafa Sandal ile Emina Jahovic için yakın çevresi harekete geçti! Boşanma sonrası çocukları Yaman ve Yavuz için Türkiye’de kalmaya devam edecek olan Emina Sandal, önceki akşam Akmerkez Martinez’de dostlarıyla bir araya geldi.

ARKADAŞLARI İKNA EDİYOR

Uzun geçen görüşmede çiftin ortak dostları, evliliklerini kurtarmak için Emina’yı ikna etme konuşmaları yaptı. Sırbistan’a dönmemesi konusunda arkadaşlarının baskısıyla karşılaşan ünlü isim, ikinci bir şansa sıcak baktı. Olumlu geçen konuşmalar sonrasında ise ünlü ismin mutluluğu yüzüne yansıdı. Gece sonunda arkadaşlarıyla başka bir mekâna geçen Jahovic, kameralara gülücük saçtı.

Arkadaşlarıyla Martiznez’de görüştükten sonra başka bir mekâna geçen Emina Hanım, gülümseyerek poz verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.