“Mustafa Sandal çocuklarına yıllardır maddi destekte bulunmuyor”

Mustafa Sandal ve Emina Jahovic, 2008 yılında evlenmiş ve 3.5 yıllık birlikteliklerini nikah masasına taşımışlardır. Çiftin, Yavuz ve Yaman isminde 2 çocuğu dünyaya geldi. 10 yıl evli kalan çift 2018 yılında boşandı. Geçtiğimiz günlerde Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal’ın evine haciz gönderdi. Eski eşini 25 bin liralık nafakayı 2 aydır ödemediği gerekçesi ile icraya veren Jahovic, Mustafa Sandal hakkında konuştu.

Şarkıcı çift Emina ve Mustafa Sandal 2008 yılında evlenip 10 yıl evli kaldıktan sonra boşanma kararı almışlardı. Yavuz ve Yaman adından 2 çocuğu olan çift, herkese örnek olacak derecede medeni bir ayrılık yaşadı. Çocukların velayeti anne Emina Jahovic’e verildi. Emina Jahovic eski eşini 25 bin liralık nafakayı 2 aydır ödemediği gerekçesi ile icraya vermiş, evine haciz memurları göndermişti. Bunun üzerine açıklamaya yapan Jahovic, Posta’ya konuştu.

blank

Jahovic, “Adalet sistemi boşanan tarafların çocuklarının haklarını takip eder. İştirak nafakasına müdahale etmek beni aşmaktadır. Çocuklarına yıllardır maddi destekte bulunmayan Mustafa Bey mağdur gösterilmiştir. Süre doğru değildir. Sıkıntıya giren birini affetmeyen imajını da asla kabul etmiyorum” dedi.

Mustafa Sandal eski eşinin iddialarıyla ilgili şu şekilde açıklama yaptı; “Emina, Yaman ve Yavuz ile karantina döneminde. Bu zor süreçte çocuklarımın annesiyle ilgili herhangi kötü bir şey söylemem söz konusu değil. O yüzden yorum yapmamayı tercih ediyorum. Biz çocuklarımız için her koşulda ve her konuda uzlaşabilecek olgunluktayız.”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.