Mustafa Sandal: Ben zaten romantik adamım

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ve sevgilisi Melis Sütşurup, önceki akşam bir mekanda görüntülendi. Akşam saatlerinde başbaşa yemek yiyen ikili, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İlişkileri hakkında konuşan Mustafa Sandal, “Her şey çok güzel, bizim hayatımızda her şey yolunda” dedi.

Sevgilisini arabasına kadar uğurlayan ve kapısını açan Sandal, muhabirlerin centilmenlik sorularına espirili bir yanıt verdi. Popçu, “Biz her zaman centilmeniz, bu şarkılar nasıl çıkıyor zannediyorsunuz. Ben zaten romantik adamım” diyerek kahkaha attı.

SEVGİLİSİNİN KUZENİYLE TANIŞTI

Bursa’ya doğru yola çıkacağını belirten şarkıcı, “3 günlük bir kampa giriyorum, gitmeden önce etimizi yedik ve protein depoladık” dedi. Sandal’ın, Melis Sütşutup’un kuzeniyle tanışması ilişkilerinin evlilik yolunda ilerlediğini gösterdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.