Mustafa Ceceli, sosyal medya üzerinden oruç polemiğine girdi

Geride bıraktığımız günlerde Yalova’da aile ziyaretleri yapan Mustafa Ceceli, yaptığı paylaşımları kasıtlı bir şekilde kendisi aleyhinde kullanılan bir kişiye yine sosyal medya hesabı üzerinden açtı ağzını yumdu gözünü.

ÇOK SİNİRLENDİ

Yapılan paylaşımla kendisinin oruç tutmuyormuş şeklinde gösterilmesine kızan Mustafa Ceceli, twitter hesabından açtı ağzını yumdu gözünü.

mustafa arinc

İşte Ceceli’nin paylaşımları…

“Bir tane şerefsiz, 5 yaşında oğlumun yemeğini koyup bana oruç tutmuyor demiş. Allahından bul soysuz. Yazdım anlamadınız bir daha yazayım, bunlara hayvan demek hayvana hakarettir. Ben Allah’a hesabımı veririm yüz aklığıyla ama iftira atan sonsuza kadar Cehennem çukurunun misafiri… Kurtarıcısız. Gözünüz dönmüş kansızlar.”

mustafa ceceli

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.