Müslüm Gürses ve Nazan Öncel ilk kez bu albümde buluşuyor

Türk Müziğinin dev isimlerini bir araya getiren Yaşar Gaga, ‘Alakasız Şarkılar Vol 2’ albümü ile yine bir ilke imza atılıyor. Daha önce hiçbir projede bir araya gelmeyen Müslüm Gürses ve Nazan Öncel ilk kez bu albümde buluşuyor.

Gürses ve Öncel’in yıllar önce seslendirdiği ‘Yalnızlar Rıhtımı’ şarkısı ilk kez bu albümde dinleyicilerle buluşuyor! Sözü ve müziği Kemal İnci, aranjesi Alper Erinç imzası taşıyan parça, adeta arşiv niteliğinde!

blank

Müslüm Gürses’in vefatından hemen önce kaydedilen şarkı, Yaşar Gaga’nın arşivinde sır gibi saklanıyordu. Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Yaşar Gaga’nın ölüm yıl dönümüne özel piyasaya çıkacak olan ‘Alakasız Şarkılar Vol 2’ albümü için tekrar gün yüzüne çıkan şarkı, sanatçının anısına bugün müzikseverlerle buluşuyor.

Poll Production by Polat Yağcı etiketiyle 7 Mart’ta piyasaya çıkacak dev projenin çıkış parçası için seçim yapılamayınca, her gün için bir şarkı seçildi. Yaşar Gaga, ölüm yıl dönümü olan 7 Mart’a kadar her gün bir sanatçı dostu ve şarkısıyla anılacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.