”Müslüm Gürses, Sibel Can hayranıydı”

Merhum sanatçı Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur, usta ismin müzik dünyasında en çok Sibel Can’ı beğendiğini dile getirdi.

5 yıl önce vefat eden Müslüm Gürses, Kartal’da düzenlenen bir etkinlikte anıldı. Gecede en dikkat çeken sanatçının eşi Muhterem Nur’un söyledikleri oldu! Rahatsızlığından dolayı organizasyona telefonla katılan Nur, Müslüm Baba’nın koyu bir Sibel Can hayranı olduğunu söyledi ve ekledi: İnanın ilk kez söylüyorum. Onun sesini çok beğenirdi. Sibel Can bile bunu bilmez.” Öte yandan Can son albümünde seslendirdiği iki şarkısını Gürses’e ithafen seslendirmiş ancak Nur, ünlü şarkıcıyı reklam yapmakla suçlamıştı.

Müslüm Gürses ile Sibel Can, birçok programda bir araya gelmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.