gazetemag tv

“Museum of Illusions” İllüzyon Müzesi, İstanbul’da ziyaretçilerini ağırlıyor

Dünya’da büyük ilgi gören ve açıldığı her yerde şehrin öncü markalarından biri haline gelen Museum of Illusions – İllüzyon Müzesi, İstanbul’da Narmanlı Hanın tarihi yapısıyla ziyaretçilerini ağırlıyor.

2015 yılında Zagreb’de ilk müzenin açılmasının ardından 4 yıl içinde Berlin, New York, Atina gibi 15 farklı Dünya şehrinde müze deneyiminden fazlasını sunmaya devam eden Museum of Illusions – İllüzyon Müzesi, 16. lokasyonu İstanbul’u etkileyici illüzyonlarla buluşturmaya devam ediyor.

Narmanlı Han’da yer yaklaşık 700 m2 ve 3 kattan oluşan alan Museum of Illusions İstanbul – İllüzyon Müzesi İstanbul, 60’tan fazla illüzyon, etkinlik odası, hediyelik eşya dükkanı, oyun odası ve yakında açılacak Candy Shop ile bambaşka bir dünya’ya sizi davet ediyor

Museum of Illusions İstanbul – İllüzyon Müzesi İstanbul kolay ulaşımı ile her yaştan ziyaretçiye hiç yaşamadıkları bambaşka bir müze deneyimi yaşatıyor. İstiklal Caddesi’nin tarihi simge yapısı Narmanlı Han’da yer alan, sıkıcı ve sessiz müzelerin aksine Museum of Illusions İstanbul – İllüzyon Müzesi İstanbul’da koşabilir, bağırabilir, dilediğinizce eğlenebilir ve her anınızı fotoğraflayarak ölümsüzleştirebilirsiniz.

blank

Museum of Illusions İstanbul – İllüzyon Müzesi İstanbul’da yer alan Infinity Room, Tepetaklak Ev, Ames Odası, Vortex Tüneli ve daha bir çok illüzyonu deneyimleyebilir ve görsel illüzyonlarla daha önce yaşamadığınız bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Dünya’da 16 şehirden sonra Avrupa’nın kalabalık metropolünde Museum of Illusions İstnabul – İllüzyon Müzesi İstanbul bambaşka bir deneyim ve unutulmaz anlar yaşamak isteyen ziyaretçilerini bekliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.