Murat Yıldırım’ın eşi makyaj güzeli çıktı

Ünlü sunucu ve oyuncu Murat Yıldırım’ın model eşi Imane Elbani, makyajsız fotoğrafıyla sosyal medyayı salladı. Sosyal medya kullanıcılarının kimi Elbani’nin makyajsız da güzel olduğunu savunurken kimileri de bu halini hiç beğenmedi.

Kim Milyoner Olmak İster’i sunan ünlü oyuncu Murat Yıldırım, Faslı model Imane Elbani ile mutlu evliliğiyle dikkat çekiyor.

Ünlü oyuncunun eşiyle çektirdiği bir fotoğraf sosyal medyayı ikiye böldü. Imane Elbani’nin makyajsız olduğu fotoğrafa yorum yağdı.

blank

Kimi Faslı modelin makyaj güzeli olduğunu savunurken birçok sosyal medya kullanıcısı da “Böyle de güzel. Önemli olan ruh güzelliği, Murat Yıldırım onu her haliyle seviyor demek ki” yorumlarını yazdı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.