Murat Yıldırım, Kim Milyoner Olmak İster’e veda mı ediyor?

Ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’in sunucusu Murat Yıldırım’ın yarışmaya veda ettiği iddia edildi. Show Tv’nin yeni dizisi Ramo’da yer alacak Yıldırım, son 3 yıldır yarışma programının sunuculuğunu yapıyordu.

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programını sunan başarılı oyuncu Murat Yıldırım’ın yarışmadan ayrılma kararı aldığı iddia edildi. Yeni dizi projesiyle ekranlara gelmeye hazırlanan Murat Yıldırım, Show TV’nin yeni dizisi ‘Ramo’nun başrolünü üstlenecek.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER’E VEDA MI EDİYOR?

Yıldırım’ın yeni bir diziye katılması ve yoğun bir çalışma temposuna başlaması nedeniyle Kim Milyoner Olmak İster’den ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.