Murat Yıldırım eşine gelen hakaretlere daha fazla dayanamadı

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Ramo’da başrol oyuncusu olan Murat Yıldırım, eşi Imane Elbani’ye gelen hakaretlere ateş püskürdü. Ünlü oyuncu Yıldırım, Ramo dizisindeki partneri Esra Bilgiç’le kendisini yakıştıran ve eşine gelen hakaretlere isyan etti. Daha önce Esra Bilgiç’in de bu yakıştırmalardan bunalıp sosyal medya hesaplarını kapattığı iddia edilmişti.

Ramo dizisindeki partneri Esra Bilgiç ile yakıştırılan Murat Yıldırım, eşine gelen hakaretlere daha fazla dayanamadı. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç hayranları, Yıldırım’ın eşi Imane Elbani’ye hakaretler yağdırdı. ‘Hayranlık’ duygusunu abartan fanlarına sessiz kalmayan Murat Yıldırım, sosyal medyadan ateş püskürdü.

Eşine gelen hakaretlere daha fazla dayanamayan Yıldırım; “Rambel adı altında eşime hakaretler yağdıran bana emir kipleri ile mesajlar atanlar, o hakaret ettiğiniz kadın 5 kez bebek kaybetti ve bunlardan birinde bu dizi için başrol kadın ismi baktığımız sırada.

blank

Esra’yı önerdi ve kimyamızın uyacağını söyledi. Benim de kanala ve yapıma iletmem sonucunda eşimin haklı olduğunu gördük! Bu bir dizi ve profesyonel halimizle duruşumuzla devam edeceğiz” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.