Murat Yeter’de istifa dilekçesini verdi

Bir süredir Burhan Bayar’ın eleştirileri nedeniyle Haysiyet kuruluna verilip Msg den hak mahrumiyeti davasının yaşandığı meslek birliğinde sular durulmuyor.

Daha önce iki yönetim kurulu üyesi Şakir Askan ve Ömer Özgül’ünde istifa ettiği Meslek birliği, geçen hafta Hande Yener, Sinan Akçıl, Tuğba Özerk ve pek çok müzisyen haklarının ihlali hakkında verdiği dilekçelerle yönetim kurulundan Murat Yeter’in olanlara isyanı ve istifasına neden oldu. Besteci, söz yazarları ve aranjörler MSG tarafından yapılan haksızlıkların anlatıldığı istifa dilekçesinde en son ünlü besteci ve aranjör Murat Yeter’de istifa ederek dilekçesini verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.