Murat Şeker, ilk dizisiyle, bu kez haftalık güldürmeye geliyor

Sinema seyircisinin yüzünü güldüren komedi filmlerinin ve son dönem Türk Sineması’nın fenomenlerinden Çakallarla Dans Serisi’nin yaratıcısı Murat Şeker, ilk dizisiyle, bu kez haftalık güldürmeye geliyor!

Tüm projeleri sinema salonlarında olduğu kadar, televizyon ekranında da büyük ilgi gören Murat Şeker, şimdi televizyon için yazıyor!

Senarist, yapımcı ve yönetmen Murat Şeker, Aşk Tutulması, Aşk Geliyorum Demez, Deliormanlı filmleri ile Çakallarla Dans serisi ile sinema sektörüne damga vurmuş isimlerden biri.

Yapımcılığını Süreç filmin gerçekleştireceği, senaryosu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’ye ait olan “KLAVYE DELİKANLILARI”’nın genel yönetmenlik koltuğuna da Murat Şeker oturuyor.

Şeker, “ Artık televizyona bir dizi yapmanın zamanı gelmişti. Anlatacak çok şey birikti” diyerek “KLAVYE DELİKANLILARI” projesini müjdeledi.

Komedi-Aksiyon türündeki dizi, “KLAVYE DELİKANLILARI”nın sanal ve gerçek Dünya arasında başlarından geçen tehlikeli maceraları, Murat Şeker ve ekibinin eğlenceli diliyle ekrana taşıyacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.