Murat Mermer, eşi Merve Akarsu’nun doğum gününü sürpriz bir partiyle kutladı

Veliahttan Eşine 800 bin TL’lik doğum günü hediyesi…

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden, Mermerler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Mermer, mimar eşi Merve Akarsu’nun doğum gününü sürpriz bir partiyle kutladı. Pandemi kurallarının dikkate alındığı kutlama, önceki gün Murat Mermer’e ait Bebek’teki lüks yatta gerçekleşti. Eşiyle birlikte yeni yaş pastasını kesen Murat Mermer, eşi Merve Akarsu’ya 800 bin TL değerinde beştaş pırlanta yüzük hediye etti.

blank

2 AY ÖNCE SESSİZCE EVLENDİLER

Murat Mermer ve Merve Akarsu, Covid-19 salgını nedeniyle iki ay önce sessiz sedasız dünya evine girdi. Düğün yapamayan çift, pandemi sonrası tüm dostlarının katılacağı büyük bir organizasyonla Çırağan Sarayı’nda düğün yapmayı planladıklarını söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.