gazetemag tv

Murat Kurşun, sözünü tuttu, hayranıyla oynadı

Murat Kurşun, daha önce sosyal medyasında sevenlerine verdiği sözü tuttu. Kurşun, yeni teklisi ‘Buralardan Gitmem Lazım’ın klibinde bir hayranı ile birlikte kamera karşısına geçti.

Dinleyicilerinden gelen yoğun talep üzerine yaklaşık üç ay önce İnstagram hesabından ¨Söz veriyorum, ilk projemin klibinde sizlerden bir kişiyle oynayacağım¨ demişti.

blank

Ardından yeni şarkısını hazırlarken yapılan görüşmeler sonrasında, klibinde 24 yaşındaki Nazlıcan Erden ile birlikte oynadı. Söz ve müziği Okan Saat’e, düzenlemesi Serdar Erken’e ait olan ‘Buralardan Gitmem Lazım’ şarkısı BE Müzik etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı. Sözlerinde romantik bir aşkın hüzünlü vedasını anlatan şarkının klip yönetmenliğini de Serdar Erken yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.