Murat Kekilli, Pal Nostalji’ye konuk oldu

Pal Nostalji’ye konuk olan Murat Kekilli #innadınakekilli hashtag’i ile Türkiye gündeminde TT oldu!

Palmedia stüdyoları Nisan ayında başka bir ünlüyü, Rumen yıldız İnna’yı ağırlamış; Pal Station’da yayınlanan programda İnna, hiç Türkçe şarkı bilip bilmediği sorusuna Murat Kekilli’nin “Bu Akşam Ölürüm” şarkısını mırıldanarak cevap vermişti. Murat Kekilli’nin buna cevabı ise gecikmedi.

23 Mayıs Salı günü Hakan Küfündür’ün radyo programına konuk olan Kekilli, sevilen şarkılarından Çılgın’ın sözlerini İnna’ya karşılık olarak “Seni çılgın hadi oradan seni İnna” şeklinde değiştirerek seslendirdi. Ayrıca Pal Station da yayınlanan programın ardından İnna ile ortak bir çalışma için görüştüklerini de tüm Pal Nostalji dinleyicileri ile paylaştı.

İnna’nın “Bu akşam Ölürüm” şarkısını seslendirdiği anlar ise uzun süre sosyal medyanın gündeminden düşmedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.