gazetemag tv

Murat Dalkılıç’a Hande Erçel aşkı yaramadı

Merve Boluğur’dan boşandıktan sonra Hande Erçel’le aşk yaşamaya başlayan Murat Dalkılıç’ın peşini aksilikler bırakmıyor.

Yönetmenliğini yaptığı ‘Ustalar Alemi’ filminin çekimlerini bitiren Murat Dalkılıç set ekibiyle birlikte bir basın toplantısı yaptı. Oğuzhan Koç’un konserinde sahneye çıkarken alevlerin arasında kaldığı iddia edilen Dalkılıç, “Alev makinelerinin arasında kalmışım. Her yerim yandı. Bu aralar başıma çok şey geliyor. Yolda kalıyoruz, yanıyorum falan o yüzden kurban kestim” diye konuştu. Duyanlar ‘Hande Erçel’le tanıştığından bu yana aksilikler peşini bırakmıyor’ şeklinde yorum yaptı.

Murat Dalkılıç film çekmek için kredi kullandığı haberlerine karşılık “Öyle bir şey yapacak kadar akıl sağlığımı yitirmedim. Değişik fantazilerin lüzumu yok” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.